Для консультації, телефонуйте:
+380 (44) 337 80 90
г.Киев просп. Куреневский, 15
пошук
RU

Pandora Watch-2

Очікуєм
Замовити
Характеристики

Смарт-годинник Pandora Watch 2 забезпечують повне управління охоронними і сервісними функціями автомобільної сигналізації, повністю замінює традиційний брелок. Годинник сумісний з сучасними моделями охоронних систем Pandect і Pandora, оснащеними Bluetooth радіомодулями. Оскільки годинник завжди на руці власника, можливі декілька сценаріїв використання :

В якості радіомітки для авторизації водія (відключення іммобілайзера);

Для прямого управління функціями охорони і сервісу, контролю місця розташування транспортного засобу, рівня палива, заряду АКБ, температури двигуна;

В якості протирозбійної мітки;

Для активації режиму "вільні руки", в цьому випадку управління охороною виконується автоматично, при наближенні власника до автомобіля.

У пристрої використовується власна операційна система, оптимізована для управління автомобільними сигналізаціями. Апаратна начинка включає швидкісний ARM- процесор, високочутливий GPS приймач, енергоефективний Bluetooth 5.0 радіомодуль. Завдяки використанню останньої ревізії протоколу BT Low Energy забезпечується вражаюча дальність дії, а також автономна робота годинника до 10 діб без підзарядки (при цьому екран годинника завжди увімкнений). Корпус годинника і кнопки зроблені з титану, забезпечений вологозахист механізму, ремінці легко замінюються. Доступна стандартна інтеграція із смартфоном власника - в цьому випадку на годинник приходитимуть повідомлення про SMS- повідомленнях, пропущених дзвінках, e - mail і тому подібне. Для зарядки акумулятора використовується звичайний кабель micro USB. За допомогою декількох натиснень можна проглянути історію усіх подій, поміняти налаштування охоронною систем. Спеціально розроблені виджеты дозволяють умістити на екрані 320х300 пікселів усю важливу інформацію - стан охоронного периметра, рівень заряду АКБ, рівень палива. Передбачені віджети і для двоколісної техніки, оснащеної сигналізацією з Bluetooth модулем. Виробник постійно розвиває функціонал системи, для доступу до нових можливостей досить оновити прошивку на смарт-часах Pandora Watch-2.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

НОВИНКА
Pandora DX-90 LoRa

Pandora DX-90 LoRa

2xCAN-2xLIN-LoRa-Bluetooth..

6 346 ₴

НОВИНКА
Pandora DX80BTUA

Pandora DX80BTUA

2xCAN-2xLIN-LoRa-Bluetooth..

5 672 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 800 ₴

Pandect X-1900 3G BT

Pandect X-1900 3G BT

Автомобільна протиугінна система GSM-3G-GPS-Bluetooth Pandect з автозапуском, чіп-мітками імобілайз

12 378 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

12 258 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

12 171 ₴