Для консультації, телефонуйте:
+380 (44) 337 80 90
г.Киев просп. Куреневский, 15
пошук
RU

Як правильно встановити сигналізацію, якщо авто на гарантії

Придбали новеньке авто та хочете убезпечити його від угону? Розказуємо, що робити якщо гарантійний термін авто ще не вийшов. 


Якщо ви стикнулися із такою ситуацією, то хочемо відразу попередити: вихід із неї є, навіть не один. Ознайомимось із ними конкретніше. 

По-перше, ви можете придбати охоронну систему в нашому центрі та повернутись до салону, де придбали авто, для установки. Ви не порушите умов гарантії та будете впевнені в якості автосигналізації, адже ми є офіційними представниками торгових марок Пандора та Пандект. Звісно, автомобільні салони можуть пропонувати та наполягати на придбанні сигналізації саме у них, але ви маєте обирати перш за все безпеку. А наші системи вже давно випередили в цьому своїх конкурентів.

Якщо ви хочете, щоб установка сигналізації проходила саме в нашому центрі, то дії наступні. Ви можете придбати у нас систему, звернутися на офіційне СТО, де проведуть базовий монтаж і поставлять позначку про встановлення. Після цього повернутися до нашого установчого центру, де ми правильно налаштуємо систему і встановимо додаткові блокування при необхідності. Таким чином ми можемо гарантувати максимальну безпеку системи і її протиугінні властивості.

Вже більше 10 років ми є представниками найбезпечніших охоронно-сервісних систем. Тому дбаємо про кожного власника авто, який звернувся до нас, і не хочемо, щоб він втрачав гарантію на придбане авто. Щоб отримати більш детальну інформацію про установку охоронної системи, звертайтесь до установчого центру. Ми допоможемо підібрати варіант найбільш вигідний та зручний для вас.


 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

 Pandora DI-03

Pandora DI-03

Цей модуль застосовується для обходу штатного іммобілайзера автомобіля для реалізації автозапуску

677 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

4 257 ₴

Pandora DWM-210

Pandora DWM-210

У модулі застосовані найбільш досконалі алгоритми визначення положення і управління рухом скла. Од

690 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати