Для консультації, телефонуйте:
+380 (44) 337 80 90
г.Киев просп. Куреневский, 15
пошук
RU

Нові камери термоконтролю для Pandora LED

Автосигналізації – не єдиний предмет виробництва Pandora. Крім усього, наша компанія випускає ще і світлодіодні світильники, які не менш надійні, ніж інша продукція компанії.


Світильники розробляються нашою компанією і мають унікальний дизайн алюмінієвого лиття. Найбільший акцент при виробництві ми зробили на джерелах живлення. Адже кожен розуміє, що в більшості випадків відмови роботи світильників винні саме джерела живлення, які не можуть пройти перевірку помилками в експлуатації.


Ми розробили кілька видів джерел живлення від Pandora. З потужністю від 20 до 360 Вт і двома типами управління – PLC і DMX – наші джерела дуже якісні і надійні. Вони успішно пройшли тестування і не підведуть. За свою багаторічну практику чимало компаній, що їх експлуатують, визнає наші LED-драйвери одними з найнадійніших.


Щоб отримати це визнання, наші джерела живлення пройшли тестування при високих температурах. Адже термін роботи одного джерела варіюється від 30 до 50 тисяч годин за умови витримування деякими компонентами температури понад 100 градусів.


При неробочому джерелі живлення потрібна заміна всього світильника. Для більш старанного тестування ми використовуємо «72 Hour Burn-In-Test», що являє собою роботу терміном три доби при температурі повітря в блоці живлення близько 60 градусів і повному навантаженні. При виконанні цього тесту виявляються всі проблеми, пов'язані з провідниковими елементами, лаковою ізоляцією, герметизацією конденсатора.


Для цього тесту використовується сучасне обладнання для термоциклювання на 192 місця, до якого незабаром придбають ще кілька установок для розширення місць.

Такий контроль і відповідальність при виробництві і тестуванні гарантують надійну роботу світильників і виводять вітчизняну продукцію на новий рівень.

 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

Pandora DWM-210

Pandora DWM-210

У модулі застосовані найбільш досконалі алгоритми визначення положення і управління рухом скла. Од

690 ₴

AGENT Light

AGENT Light

Іммобілайзер AGENT Light фірми Magic Systems встановлюється на усі типи автомобілів з бортовою нап

3 210 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 800 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати