Для консультації, телефонуйте:
+380 (44) 337 80 90
г.Киев просп. Куреневский, 15
пошук
RU

Новинка! Телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX-4GL

З радістю повідомляємо вам, що в продажу вже доступна нова телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX-4GL. Розроблена на базі Pandora DX-4G, система має новий модем.


Представлена ​​модель відрізняється від своїх попередників значною економічністю у використанні, а також вигідною ціною. В системі встановлений оновлений 2G/4G модем, який, не дивлячись на відсутність підтримки 3G, повністю підходить для використання на території України. У порівнянні з 3G 4G-мережа менш затратна в споживанні енергії. А її діапазон покриття значно більший завдяки швидкості і далекобійності. В цей час 3G сильно поступається, маючи обмежену дальність зв'язку і базові станції мережі тільки у великих містах.


Якщо раніше ви вже користувалися системами Pandora, то проблем не виникне. Крім оновленого модему, базовий блок системи залишився від її попередниці і має ті ж функціональні особливості. Bluetooth-інтерфейс дозволяє підключити додаткові пристрої, управляти системою за допомогою телефону, а також проводити налаштвання через мобільний додаток. Також для зручної та надійної роботи Pandora DX-4G оснащена LIN-, GSM-, 2xCAN-інтерфейсами. Система має вбудований обхідник імобілайзера, а також підтримує технологію клонування ключа, що дозволяє розширити список автомобілів з автозапуском.

У комплект системи входить всього одна мітка BT-760, що дозволяє знизити вартість на весь комплект. Але при необхідності, завдяки підтримці Bluetooth, ви зможете налаштувати телефон як другу мітку.


Нова охоронно-сервісна система вже доступна на ринку і приваблює своєю вартістю, пропонуючи вам все ті ж надійні і сучасні функції, а також вже знайому і перевірену комплектацію.

 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

AGENT Light

AGENT Light

Іммобілайзер AGENT Light фірми Magic Systems встановлюється на усі типи автомобілів з бортовою нап

3 210 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

12 171 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

4 082 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати