Для консультації, телефонуйте:
+380 (44) 337 80 90
г.Киев просп. Куреневский, 15
пошук
RU

Pandora DX-91 LoRa v2

8 465 ₴
3D-акселерометр +
GPS Опціонально
GSM Опціонально
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення 2xCAN-2xLIN
Радіореле +
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики
Bluetooth сирена PS-330 +
GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT і автономний NAV) опціонально
GSM-модуль -
LBS- координати з базових станцій GSM оператора -
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) +
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок +
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz) 1800
Дальність управління по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz) 800
Дистанційне блокування двигуна -
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль автозапуску RMD-5
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Турботаймер +

Модель Pandora DX-91 LoRa v2 не лише сигналізація, до якої включені охоронні функції, а це потужний протиугонний комплекс, що містить зворотній зв'язок, додаткову функцію авторизації власника при запуску двигуна, безключовий автозапуск, сучасний брелок D-022 з модуляцією LoRa, який має рекордну дальність прийому сигналу в умовах міста. З появою даної системи було покладено початок нового напрямку систем Pandora, які забезпечені брелоками. Раніше системи Pandora, що містять брелоки, були наділені охоронними сервісними функціями і працювали з надійною передачею даних за шифром AES-128, але не мали інтегрованого імобілайзера і Bluetooth інтерфейсу. Саме імобілайзер в комбінації з чіп-міткою, силовими і радіокерованими реле та іншими механічними пристроями дійсно здатні захистити автомобіль від викрадення.

У продажу представлені 5 варіантів комплектації системи: Pandora DX-91 v2, DX-91 v2.6, DX-91 v2.6BT, DX-91 v2.9 і DX-91 v2.9BT.

Модель Pandora DX-91 версії v2 має максимальну комплектацію. До ії складу входить: процесорний блок DX-91, дві чіп-мітки імобілайзера BT-760, брелок OLED D-022 LoRa, радіореле BTR-101, п'єзосирена PS-330, релейний модуль автозапуску RMD-5М, кабель датчика температури двигуна L -3000, 1 чохол для чіп-мітки і монтажний комплект проводів.

Пропонуємо далі розглянути основні параметри і потенціал протиугінної системи DX-91 v2 докладніше .

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок DX-91 v2 оснащений 2xCAN-LIN модулем, який призначений для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля та забезпечує коректне керування зі штатними бортовими системами автомобіля. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему можна встановити аналоговим способом.

Мобільний додаток (IOS і ANDROID)

Спеціально розроблений мобільний додаток для Bluetooth систем Pandora – це Pandora BT. Він працює на відстані Bluetooth-з'єднання, графічно відображає статус системи та охоронних зон, всі встановлені додаткові пристрої Pandora, а також дозволяє керувати та дистанційно запускати двигун, а також налаштовувати параметри не тільки, які призначені для користувача, але і системні налаштування сигналізації.

Брелок Pandora D-022 з модуляцією LoRa

Стильний інформаційний брелок D-022, що має великий OLED дисплей та виконаний в пластиковому корпусі з хромованою накладкою, а на верхній частині винесені три кнопки керування. На сьогоднішній день у брелоку використовується найдосконаліший радіотракт LoRa, який працює на частотному діапазоні 868MHz для стійкої передачі даних і керування в умовах міста. Брелок служить основним елементом керування системи, відображає статус системи та всіх охоронних зон та миттєво інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Він має світлове, звукове і vibro оповіщення, що включає різні мелодії для кожної події. Вбудований акумулятор розрахований до одного місяця безперервної роботи без підзарядки, а брелок заряджається через micro-USB роз'єм.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES має довжину ключів 128 Bit та гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу надійні та перевірені роками, а найголовніше,що вони гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр, який вбудований в блок системи і відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару попередньої і тривожної зони спрацьовування дворівневий. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку D-022 або в мобільному додатку Pandora.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До комплектації системи Pandora DX-91 LoRa v2 входить релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5М. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску можуть бути такими:

-          за температурою двигуна

-          за температурою зовнішнього середовища

-          за часом

-          за бортовою напругою автомобіля.

Варіанти дистанційного запуску:

- з брелока Pandora D-022

- з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатка.

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа («ByPass», «CLONING»), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску. При цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при здійсненні автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, тому все реалізується алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, що під час установки, коли використовується технологія «ByPass», потрібно мати підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Технологія дозволяє суттєво розширити перелік автомобілів, які мають підтримку функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера «CLONE».

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку складається з 32-розрядного ARM-процесора та дозволяє істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля до 16 мА в штатному режимі охорони, враховуючи споживання вбудованого імобілайзера і підключеного радіокерованого реле блокування BTR-101.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT-760 та радіореле BTR-101

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при здійсненні старту двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect BT-760. Безконтактна мітка - це мініатюрна мікросхема, яка виконана в пластиковому корпусі і взаємодіє з центральним блоком системи. Вона служить ідентифікатором власника шляхом опитування мітки на наявність її в салоні автомобіля. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 5.0 з'єднання на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц. Тільки після вдалої авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування. Якщо авторизація мітки не відбулася, то негайно спрацює блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну, то всі блокування відключаться автоматично, а власнику не потрібно проводити додаткових дій. Чіп-мітка має кнопку альтернативного керування сигналізацією, за допомогою якої можна поставити або зняти з режиму охорони автомобіль, а також перевести сигналізацію в режим «ТО» або вийти з нього. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

До комплектації Pandora DX-91 LoRa v2 входить бездротове реле BTR-101. Воно має герметичний вологозахищений корпус та його можна встановлювати в моторному відсіку і в салоні автомобіля. Реле містить вбудований датчик руху. Отже, можна реалізувати блокування по руху. На відміну від провідних варіантів реалізації блокувань радіореле BTR-101 має незаперечну перевагу через відсутність провідного з'єднання з блоком системи. Таким чином знайти і відключити реле по дроту неможливо. Обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу Bluetooth 5.0 на частоті 2,4-2,5ГГц. Ми рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле так і радіореле. У комбінованому варіанті протиугінний потенціал системи зростає в декілька разів.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Дана охоронна система передбачає ще одну додаткову протиугінну функцію кодового імобілайзера. Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення Пін-коду штатними кнопками, які програмуються до чотирьох. Для того щоб виїхати на автомобілі потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований Пін код. Якщо Пін-код не був введений або введений некоректно, то реле заблокує роботу двигуна.

Додаткові можливості автосигналізації Pandora DX-91 LoRa v2

Інтегрований Bluetooth інтерфейс

Одна з найголовніших особливостей системи - це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом. При цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, а досить звичайного сполучення з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється сполучення з мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком дверей DMS-100 BT, телеметричним модулем NAV-X, NAV-09 та іншими модулями і пристроями Pandora з Bluetooth. При цьому всі нові прилади будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткові можливості автосигналізації Pandora DX-91 LoRa v2

В системі можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки. До комплекту входить 2 мітки. До речі, системою підтримується робота 4 міток. Якщо прописати і включити опитування мітки з телефону, то ви отримаєте фактично три чіп-мітки. Нагадаємо, щоб відключити блокування двигуна і здійснити поїздку потрібно, щоб відбувся радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком. У разі не розпізнавання мітки в зоні прийому двигун буде заблокований. Пам'ятайте, що система працює тільки з одним мобільним пристроєм, а для зміни його необхідно спочатку видалити прописаний і тільки потім додати новий.

Можливий апгрейд до GSM-GPS системи!

Завдяки сумісності по Bluetooth з іншими пристроями Pandora можна встановити GSM-GPS телеметричний модуль маяк NAV-X / NAV-09. Даний пристрій синхронізується з охоронним комплексом. Встановивши NAV-X, ви отримаєте можливості GSM системи і всі основні її функції, наприклад, координати автомобіля з відображенням на карті, особистий онлайн-кабінет, історію подій, дистанційний контроль поточного стану автомобіля і додаткові переваги GSM-GPS системи. У підсумку ви отримуєте 2 окремих пристрої, які працюють разом і доповнюють функціонал системи.

З системою Pandora DX-91 LoRa v2 ваш автомобіль буде надійно та ефективно захищений від угону, який можна придбати за доступною ціною.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, який дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система Pandora не втручається в роботу штатних модулів, а також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку. Рекомендуємо активувати даний режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям у разі іншого обслуговування автомобіля.

Режим «ANTI-HI-JACK»

Активна протиугінна функція, яка спрацьовує у разі розбійного нападу! Для застосування режиму потрібно прописати в систему чіп-мітку BT-760 або призначити мобільний телефон як мітку системи та встановити реле блокування. При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. Якщо авторизація мітки не відбулася, то двигун буде заблокований через 1 хвилину. При цьому звуковий сповіщувач попереджає водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому не відразу блокується двигун? Існують норми і стандарти за якими відбувається безпечна зупинка на випадок втрати сигналу між блоком і міткою. Між іншим, цього часу достатньо для реалізації цієї функції.

Режим «HANDSFREE»

Режим «ВІЛЬНІ РУКИ» дозволяє автоматично керувати сигналізацією у разі наближення або віддалення від автомобіля. Для застосування режиму потрібно прописати в систему чіп-мітку BT-760 або призначити мобільний телефон як мітку системи.

Режим «SLAVE»

Цей режим дає можливість керувати сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але майте на увазі, що керування за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу, а зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях.

Керування через брелок Пандора гарантує захист від електронного сканування та ретрансляції сигналу.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

938 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле..

1 800 ₴

Pandora DMS-100BT

Pandora DMS-100BT

Bluetooth Датчик дверей..

1 240 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 296 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

 Pandora DI-03

Pandora DI-03

Цей модуль застосовується для обходу штатного іммобілайзера автомобіля для реалізації автозапуску

677 ₴

Pandora DWM-210

Pandora DWM-210

У модулі застосовані найбільш досконалі алгоритми визначення положення і управління рухом скла. Од

690 ₴

Pandect X-3150

Pandect X-3150

Автомобільна протиугінна GSM-Bluetooth система Pandect з підтримкою всіх телеметричних функцій хма

10 204 ₴

НОВИНКА
Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

12 171 ₴