+380 (44) 337 80 90
0
RU

Pandora DXL-0050L+ v2

4 610 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск Опціонально
додаток через Bluetooth -
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
GPS-модуль -
GSM-модуль -
LBS- координати з базових станцій GSM оператора -
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) опціонально
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування -
Безконтактна Мітка імобілайзера -
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок +
Вбудований імобілайзер -
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) -
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність керування по брелоку (брелок D-079, 868MHz) 800
Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-079, 868MHz) 1800
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) -
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці -
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT -
Модуль автозапуску -
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) -
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Турботаймер +

Представляємо вам оновлену модель Pandora DXL-0050L+v2, що була виготовлена в кінці 2019 року. Це двостороння автосигналізація, яка має елементну базу і перевірена часом. В ній збережено все саме найкраще від попереднього покоління і додані нові рішення. Процесорний блок отримав ще один цифровий модуль. Отже, блок містить 2 підключення по CAN-шині і 2 по LIN (2xCAN-2LIN), що дозволяє встановлювати сигналізацію на сучасні автомобілі ще простіше і при цьому можна реалізовувати ще більше функцій. До комплекту входить вже покращені брелоки зворотного зв'язку Pandora LCD D-079 і R-389, які не мають РК, а в минулій версії D-078 і R-387 . В іншому ця система, як і раніше, являється надійною охороною сигналізацією, що має діалоговий код авторизації AES-128 з впевненою дальністю прийому сигналу і керуванням.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок оснащений 2xCAN-LIN модулем, який призначений для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля та забезпечує коректне керування зі штатними бортовими системами автомобіля. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему Pandora DXL-0050L+v2 можна встановити аналоговим способом. До комплекту входить кінцевики та монтажний комплект.

Брелок Pandora D-079 і R-389

Багатофункціональний брелок D-079 виконаний в кращих традиціях Pandora. LCD дисплей має підсвічування, роздільну індикацію кожних дверей та зрозумілі статусні позначення у вигляді піктограм. Корпус зроблений в пластиковому корпусі, а на верхній частині винесені три кнопки керування. Брелок служить основним елементом керування системи, відображає статус системи та охоронних зон, а також інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Він містить світлове, звукове і vibro оповіщення, передача даних відбувається на діапазоні 868MHz, а працює на одній стандартній батарейці типу ААА.

Додатковий трьохкнопковий брелок R-389 не має LCD дисплея і елемента живлення CR-2032.

Діалоговий код авторизації AES-128

Pandora здавна вихваляється надійним захистом від електронного злому і дана модель є не винятком. Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Алгоритми кодування сигналу, що застосовані, перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр, який вбудований в блок системи і відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару попередньої і тривожної зони спрацьовування дворівневий. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку D-079.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До комплектації системи DXL-0050+v2 не входить релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5M, але його можна придбати окремо, якщо ви захочете реалізувати автозапуск двигуна. Основний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску можуть бути такими:

- за температурою двигуна

- за температурою зовнішнього середовища

- за часом

- за бортовою напругою автомобіля.

Дистанційний запуск здійснюється з брелока Pandora D-079. У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока.

Автозапуск без ключа

У центральному блоці 0050L+v2 застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа («ByPass», «CLONING»), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску. При цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при здійсненні автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, тому все реалізується алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, що під час установки, коли використовується технологія «ByPass», потрібно мати підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Технологія дозволяє суттєво розширити перелік автомобілів, які мають підтримку функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера «CLONE».

Валідація штатними кнопками автомобіля

Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення Пін-коду штатними кнопками (програмується до 4 кнопок). Для того, щоб виїхати на автомобілі потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований Пін код. Якщо Пін-код не був введений або введений невірно, то реле заблокує роботу двигуна.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, який дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система Pandora не втручається в роботу штатних модулів, а також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку Рекомендуємо активувати даний режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям у разі іншого обслуговування автомобіля.

Режим «SLAVE»

Цей режим дає можливість керувати сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але майте на увазі, що керування за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу, а зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях.

Отже, модель Pandora DXL-0050+v2 – це надійна автомобільна охоронна система, придбати яку можна за доступну ціну.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-330

Pandora PS-330

П'єзо сирена Pandora..

249 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 296 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Любимо і рекомендуємо

Pandora DX-91 LoRa v2

Pandora DX-91 LoRa v2

Модель Pandora DX-91 LoRa v2 не лише сигналізація, до якої включені охоронні функції, а це потужний

8 465 ₴

AGENT Light

AGENT Light

Іммобілайзер AGENT Light фірми Magic Systems встановлюється на усі типи автомобілів з бортовою нап

2 999 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

11 828 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

4 082 ₴